Vitamiinid

Kõrvaltoimed kalaõli

Kalaõli on alati olnud teadaolevalt sisaldavad Omega-3 rasvhappeid, mis on väga kasulik inimestele, kes kannatavad südamehaiguste, kõrge vererõhk, astma, reumatoidartriit, bipolaarne häire ja paljud vähiliikide. Omega-3 rasvhappeid, mis sisalduvadkalaõli kontsentraat on üldiselt hästi talutav. Kalaõli või kalamaksaõli on saanud oluline osa inimeste elus on iga päev täiendada.

Siiski, kui sa tead, mündil on kaks külge, on täheldatud, et kalaõli sisaldab ka mõningaid kõrvaltoimeid. Nüüd tuleb küsida, millised need kõrvaltoimed on. Tahan teile öelda, et kalaõli kõrvaltoimed ei oleväga ohtlik, kui tarbitakse vastavalt annust, kuid kui te võtate suure annuse või üleannustamise tagajärjed võivad olla väga ohtlikud. Et teada ohtudest tarbimist liigne kalaõli liiga, loe edasi .....

Kui võetakse suures annuses, kalaõli võib suurendada verejooksu riski. See võib olla kujul ninaverejooks, insuldi ja veri uriinis.

Raskmetallide ning muude saasteainete mürgistus on teine ​​risk on seotud kalaõli. Põhjuseks on see, elavhõbe, dioksiinid ja polüklooritud bifenüüle (PCB-sid), on olemas mõned kalaliigid.

Seedehäired on teine ​​kõrvalnäht kalaõli. Suure koguse kalaõli, kõhulahtisus võib tekkida.

Lakkamatu röhitised ja järelmaitse kala ka teisi kõrvaltoimeid tarbimise kalaõli.

On veel üks kõrvalnäht kalaõli, kuna see sisaldab mõningaid vitamiine, mis, kui suurte koguste allaneelamisel võib olla ohtlik tervisele.

Kõrvetised ja seedehäired peetakse ka kõrvaltoimed kalaõli.

Seal on rohkem kõrvaltoimeid kalaõli, mis on iiveldus, eructations, kõhuvalu, kõhupuhitus ja kala maitse. Igal juhul isegi tarbimine suurtes annustes rasvhapped merelist päritolu tunduvad põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid. NäiteksHiljutises uuringus mõned leukeemia patsientidel kulus 17 grammi kalaõli kontsentraat päevas (mis vastab 15-30-kordne soovitatav annus) ilma oluliste kõrvaltoimete tajutakse omistada Omega-3 .

Mõnel patsiendil ravi suurtes annustes omega-3 viinud veritsusaja pikenemist. Järgnevad kliinilistes uuringutes, mis on seotud tarbimise 2-5 grammi omega-3 päevas ei ole kinnitanud nende mõju. Teine uuring näitas, etkombineeritud ravi aspiriini baasil või varfariini (antikoagulandid) ja Omega-3 ei tõsta verejooksu riski.

Eelmine uuring näitas, et veresuhkru kontrolli diabeetikutel mõjutab negatiivselt ravi suurtes annustes Omega-3, kuid kaks suurt metaanalüüsid hiljem ei ole kinnitanud nende esialgsed tähelepanekud.

Nagu kõik teavad, kalamaksaõli on õli, mis on saadud teatavate kalaliikide Gadus (tursk, täpselt), tüüpiline Põhja-mered. Ta on rikas vitamiinide A, D ja. Need ained on saadud selle omadustetervise osas. Kuna omega 3 on praegu väga moes, kalamaksaõli tuli tagasilöök. Esiteks tuleb märkida, et on sügav vahe kalamaksaõli ja teiste et kaevandatakse mitte organ,vaid lihast. Tegelikult võrreldes teiste kalaõli, st see sisaldab vähem Omega 3 ja sisaldab rohkem A-vitamiini ja D-vitamiini ja see on kasutatud ka kirurgiline ravi artriiti.

British teadustöö 2003 on näidanud, et umbes 30 patsienti, kalamaksaõli pill on aeglustunud haiguse arengut kudedes isikutel, kes olid läbinud sisestamise põlve protees. Kahjuks on need uudised laekusid tavapäraseületähtsustamine ja liigne liialdus meedia kaudu internetis ja lehtedes. Paari päeva pärast, samal teadlased läbi viia laiem uuring patsientidele, et hinnata mil määral tegelikku kasu ravi ja leiti, et kasu oli suur, kuid arstid on selgitanud, et tursapüügikalamaksaõli ei kummuta haigus.

Austraalias oli teise teadustöö, mis oli tehtud 2004, et integratsioon Omega 3 oleks väga kasulik vähendamisel lapseeas astma. Kuna kalamaksaõli sisaldab Omega 3 rasvhappeid, paljud ajakirjanikud on hakanud ülistades vanaabinõu vanaema, tiitrimisega oma tüki teiste ülistades väljendeid vanaemad, kuid tegelikkus on palju tagasihoidlikum.

Kuna kalamaksaõli sisaldab vitamiini ja see ei tohi ületada, sest vitamiin (ja D) on peaaegu ainsad vitamiinid, mida saab teha tõsiseid probleeme üledoos (ei tohi ületada üle 10000 RÜ A-vitamiini päevas, kui värbaminepikenenud), eriti kui see on tehtud toidu kontsentraatidest näiteks maksas toodetud. eskimod öelda, et te ei saa süüa maksast jääkaru või pitsat sagedamini (umbes 15000 RÜ A-vitamiini grammi!), sest karistus tehessee on väga ohtlik. See võib viia kroonilise mürgistuse, mis võib olla väga tõsine, sest sümptomid on peen: peavalu, juuste väljalangemine, naha probleemid, luu ja liigeste valud, maksaprobleemid, jne Mõned ravimid põhineb retinoide (A), kasutatakse laialdaselt dermatoloogia, on raske kõrvaltoimeid, kui võtta süsteemseks ja pikka aega.

Kuna kalamaksaõli sisaldab vähem teiste Omega 3 kalaõli on loogilisem ja kooskõlas nendega, eriti sõnastatud õigesti, välja arvatud ortopeedilised praktika (kus D-vitamiini ja omega 3 on sünergilise raviks paljude haiguste,osteoartriidi ja osteoporoosi esimene koht) ja nahahaiguste tava (kus sünergia on omega 3 ja vitamiin A), kasu kalamaksaõli tundub sõltuvat üksnes sisu omega 3: Seetõttu on eelistatav standard toidulisandeid rasvhappeid, mis onmingeid probleeme ülemääraste vitamiini.

Sest näiteks 100 g kalamaksaõli on järgmised omadused (allikas: US Department of Agriculture):

Kalorid: 902

Vitamiin A: 100000 IU

D-vitamiin: 10000 RÜ

Omega 3: 20,72 g

Kolesterool: 570 mg.

Sest võrdlus (sama kaloreid) ei sisalda vitamiin või D-vitamiini, 485 mg kolesterooli, kuid sisaldab 35,98 grammi omega 3.

See tähendab, et 10 grammi (üks lusikatäis) on põhjendatult maksimaalne kalamaksaõli, mida saab võtta päevas: 90 kcal, 10000 RÜ A-vitamiini, D-vitamiini 1000 ja 1,9 grammi omega 3.

Pärast aastakümneid seisnud kalamaksaõli eelmiste põlvkondade tagasi koos oma uue vara, et võidelda paljude haiguste nagu osteoartriit ja astma. Vanaemad olid õiged. Kalamaksaõli on hea peaaegu kõike. Kinnitus on tehtud uuringmeeskond, teadlased, kes ütles, et see on efektiivne osteoartriidi. Umbes 31 põdevatele patsientidele osteoartriit, kes ootasid tegutsenud oma põlve, oli manustatud eriline tabletti kalamaksaõli peaaegu kolm kuud. Ühel poolproovi oli kaks kapslit päevas 1000 mg kalamaksaõli. Muud patsienti said platseebot pillid (mis ei sisalda ravimit ning anda patsientidele tugevdada patsientide ootus saada hästi). Pole 100%, vaid 26%olid need, kes võtsid platseebot ja teatas paranemist.

Andmed näitasid, et kalamaksaõli on kahesugune mõju: ühelt poolt, see aeglustab taandareng kõhre osteoartriidi ja teiselt poolt, see vähendab põletikulisi protsesse, mis põhjustavad valu ütles professor Caterson. Põhimõtteid see tervislik tüüpõli on teada juba aastaid. Tänu tohutu kohalolekut ja D-vitamiini (kolm korda suurem kui see, mis on veise maksa), kalamaksaõli kasutatakse raviks põletike ja allergiate aitab ajutegevusja on elujõuline ravi stressi ja muude käitumishäirete.

Rohkem fakte kalamaksaõli

Vastavalt mõned teadlased, on tõend kasulik mõju rasvhappeid nimetatakse Omega-3, mis on oluline osa õli. Omega 3 rasvhapped on kasulik kaitsta infarkti ja insuldi ja isegi vähki. Tursapüügimaksa õli saadakse keeva aurutatud maksast kala ja seejärel pressitakse ekstrakti vääris vedelik, mis on rikas A-vitamiini ja D. Suurbritannias ajal Teist maailmasõda, kapslid tehtud kalaõli jagati tasutaalla 5-aastased, rasedad ja need, kes olid imetamise ajal.